Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Przejście Dachowe 80/125mm

126

Nowy produkt

Wobex

125,46 zł Z podatkiem

SYSTEM NADCIŚNIENIOWY POWIETRZNO-SPALINOWY

1. Przeznaczenie:


System ten przeznaczony jest do odprowadzania spalin z kotłów gazowych i olejowych, kotłów z zamkniętą komorą spalania oraz kondensacyjnych, w których wyrzut spalin następuje na skutek nadciśnienia wytwarzanego przez wentylatory w kotle. System ten zbudowany jest z dwóch współosiowych przewodów, z których wewnętrzny służy do odprowadzenia spalin zewnętrzny zaś do zasysania powietrza do spalania. Wysoka wytrzymałość oraz trwałość elementów jest zasługą użytej do produkcji wysokogatunkowej stali, Płaszcz zewnętrzny wykonany jest ze stali nierdzewnej natomiast przewód wewnętrzny odprowadzający spaliny ze stali kwasoodpornej w gat. DIN 1.4404 gwarantując dużą estetykę komina.

2. Certyfikacja i oznakowanie

System nadciśnieniowy powietrzno-spalinowy T-250 wykonywany jest zgodnie z Normą PN-EN 14989-2, co oznacza, iż produkcja odbywa się pod nadzorem Zakładowej Kontroli Produkcji. Elementy systemu w całym procesie produkcyjnym poddawane są wielokrotnej kontroli, powoduje to wyeliminowanie wadliwych elementów i zachowanie najwyższego bezpieczeństwa.

3. Materiał:

Podstawowym materiałem używanym do produkcji systemów powietrzno-spalinowych T-250 jest wysokogatunkowa stal stopowa. Poszczególne elementy wkładu wewnętrznego wykonane są z blachy kwasoodpornej gat. X2CrNiMo17-12-2, ( DIN 1.4404 ) o grubościach od 0,5 do 0,6 mm. Stal, z której zbudowana jest rura wewnętrzna jest spawalna, odporna na działanie wód naturalnych, czynników atmosferycznych, pary wodnej, roztworów alkaicznych i kwasów. Elementy płaszcza zewnętrznego w standardzie wykonane są z blachy nierdzewnej w gatunku X5CrNi18-10, ( DIN 1.4301 ) o grubościach od 0,5 mm do 0,6 mm. Zastosowana stal jest odporna na działanie dwutlenku siarki, kwasu siarkowego, azotowego oraz korozji.

Pełna specyfikacja techniczna wraz z montażem

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przejście Dachowe 80/125mm

Przejście Dachowe 80/125mm

20 innych produktów w tej samej kategorii