Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

O NAS

W 2016 roku w wyniku fuzji niezależnych przedsiębiorców powstała Spółka kapitałowa Sarega Sp. z o.o. jako odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku na świadczone przez Nas usługi. Dzięki temu rozwiązaniu powstała nowa marka Sarega, cechująca się znacznie wyższą jakością swoich usług oraz nowym standardem bezpieczeństwa. W 2022 roku firma zmieniła formę prawną i obecnie działa pod nazwą IPP Sarega Barbara Dziegińska NIP 851-160-29-74

Do świadczonych przez nas usług należą:

- montaż kominów, ceramicznych i stalowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

- montaż wkładów kominowych stalowych i ceramicznych, kwasoodpornych, żaroodpornych, elastycznych, wkładów typu alu-fol

- budowa i renowacja kominów murowanych klinkierowych i tynkowanych

- uszczelnianie pokryć dachowych papowych

Dzięki Państwa uwagom i sugestiom nasza oferta jest ciągle rozwijana.

   

DLACZEGO MY: BO JESTEŚMY NAJLEPSI

   

1 Gwarancja najniższych cen.

Stale monitorujemy poziom cen naszych towarów i dostosowujemy je do aktualnych trendów rynkowych.  Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio od producenta pod wskazany przez klienta adres. Dzięki tym zabiegom skrócono sieć dystrybucji,  umożliwiając nam zaoferowanie najniższych na rynku cen. Zdarzyć się jednak może, że nie zdążymy zareagować na obniżki cen w konkurencyjnych przedsiębiorstwach. W zaistniałych sytuacjach, gdy klient wskaże nam ciekawszą ofertę zmodyfikujemy naszą.

 

2 Fachowe doradztwo.

W trudniejszych przypadkach nasi technicy osobiście i nieodpłatnie dokonają inspekcji miejsca budowy w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla danego projektu budowlanego.

 

3 Wysoka jakość usług

Nasze przedsiębiorstwo oferuje usługę montażu wybranych grup asortymentu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych monterów  mamy pewność, że przy powierzonym im zadaniu dołożą wszelkich starań, by to konkretne zlecenie było wykonane jako ich flagowe.

 

4 Realizacje

W Naszych realizacjach znajdują się zarówno duże projekty dla przedsiębiorstw budowlanych, jak i małe dla klienta indywidualnego.

 

5 Bezpieczna wysyłka.

Dostarczamy towar bezpośrednio od producenta pod dowolnie  wskazany adres , dzięki temu jesteśmy pewni, że Państwa zamówienie  będzie należycie zapakowane, zgodnie z najwyższym standardem jakości producenta.

 

6 Reklamacja

No niestety. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, ale nie  wstydzimy się ich i zawsze je naprawiamy. Nie ma żadnej możliwości abyśmy zostawili klienta z problemem samemu sobie. Nie stosujemy praktyk typu zapłacił i można zapomnieć. Nie trzeba się obawiać , że gdy zacznie przeciekać wykonany przez nas  dach, miesiącami będziemy wysyłać ekipę naprawczą. Każda korekta zlecenia realizowana będzie jako pierwszoplanowa.

 

7 Obsługa

Naszym podstawowym celem jest wywołanie zadowolenia u współpracujących z nami ludzi. Niezależnie od rodzajów współpracy czy jej wielkości , obsługa zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Nigdy nie zdarzyło nam się zbycie osoby zainteresowanej naszą poradą , towarem, usługą. Nikt od nas nie usłyszy, że szkoda nam naszego czasu, bo będzie z tego mały dochód. Niezależnie od tego czego ludzie od nas chcą, robimy wszystko, by zaspokoić ich potrzeby. Tyczy się to zarówno osób przed dokonaniem zakupów,  jak i tych wiele lat po, którzy potrzebują tylko porady.

   

8 Certyfikaty

Sarega1.jpgSarega 2certyfikat%20inst-kom.png